Kurumsal

1988 senesinde kurulan ve kurulduğu ilk günden günümüze kadar içinde...

1988 senesinde kurulan ve kurulduğu ilk günden günümüze kadar içinde bulunduğu plastik sektöründe güvenilir bir yer edinen firmamız, sektördeki başarısını firma geleneklerine ve paydaşlarının çalışma arzusuna borçludur. Üretimini yaptığımız Güvenlik Mühürleri konusunda Türkiye’de ve pek çok ülkede önde gelen kurumsal firmaların tedarikçisiyiz. Elektrik sayaçlarından kargo araçlarına , tren vagonlarından petrol tankerlerine…

Devamını Oku

Gökerplast

Çevrimiçi
Gökerplast

Merhaba 👋

Size nasıl yardım edebilirim?

Gokerplast
Gökerplast

Gökerplast Güvenlik Mühürleri

1988 senesinde kurulan ve kurulduğu ilk günden günümüze kadar içinde bulunduğu plastik sektöründe güvenilir bir yer edinen firmamız, sektördeki başarısını firma geleneklerine ve paydaşlarının çalışma arzusuna borçludur.

Üretimini yaptığımız Güvenlik Mühürleri konusunda Türkiye’de ve pek çok ülkede önde gelen kurumsal firmaların tedarikçisiyiz. Elektrik sayaçlarından kargo araçlarına , tren vagonlarından petrol tankerlerine , konteynerlerden nakit taşımasına kadar çok sayıda sektörde Gökerplast ürünleri ile karşılaşacaksınız.

Lokal pazarın tartışmasız lideri olan Gökerplast, 45 ülkeye direkt , toplamda 60’dan fazla ülkeye bayileri kanalıyla ihracat yaparak global bir marka olma konusunda da önemli adımlar atmıştır. 25 yılı aşkın süredir sanayinin içinde olmanın verdiği tecrübe ve güven ile size her zaman en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

Hedefimiz; Güvenlik Mühürleri kullanılan her sektörde aktif olmak, özgün ve yenilikçi ürünler ile sektörün gelişmesine fayda sağlamak ve “Made in Turkey” damgasını tüm Dünya’ya yaymaktır.

Misyonumuz

Güvenlik Mühürleri üretiminde değişen müşteri ihtiyaçları karşısında doğru ve hızlı çözümler sunan, sürekli gelişim ve ilerlemeyi kendisine ilke edinmiş, müşteri odaklı, güvenilir ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getiren bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz güvenlik mühürleri sektöründe, 2025 yılı itibarı ile Endüstri 4.0 gelişimlerine uygun olarak dijital dönüşümünü ve rekabet gücünü en üst düzeye çıkarmış bir firma olmak.

Değerlerimiz

 • Müşteri Odaklı: Tüm birimlerimizle, tüketicilerimizin ve iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, önemser, sürekli gelişir ve çözümler üretiriz.
 • Katılımcı: Tüm personelimiz kuruluşumuzun önemli bir parçasıdır ve şirkete duyulan güveni sarsıcı ve saygınlığı azaltıcı hareketlerde bulunmazlar. Çalışanlarımızın kişisel değerlerinin kalite yolculuğumuza katacakları değerin farkındayız.
 • Etik Duruşumuz: Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara ve iş etiği kurallarına uygun davranırız. Dürüstlüğe, adaletli yönetime, şeffaf ve açık iletişime büyük önem veririz.
 • Çevresel ve Sosyal Sorumluluğumuz: Çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla üretim yapar, bugünden daha iyi bir gelecek yaratmaya katkıda bulunuruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle çağdaş eğitime, spora, kültür ve sanata destek verme geleneğimizi sürdürürüz.
Faliyet Merkezi
Genel Merkez – Kadıköy / İstanbul
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde Yönetim, Muhasebe ve Satış-Pazarlama birimleri yer almaktadır.
Faliyet Merkezi
Üretim Tesisleri – Çaycuma / Zonguldak
Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi’nde 11 dönüm arazi içindeki üretim tesislerinin kapalı alanı 4.000 m² dir. Mevcut üretim kapasitesi 2013 yılında eklenen yeni ürünler ile yıllık 200 milyon adede ulaşmıştır. Konusunda Türkiye’nin tek çatı altındaki en büyük tesisidir. Tesisimizde Plastik Enjeksiyon, Metal İşleme, Montaj ve Markalama bölümleri ile Kalite Güvence, Sevkiyat ve Planlama birimleri görev yapmaktadır.
Faliyet Merkezi
Markalama Tesisi – Neuss / Almanya
Gökerplast Almanya şubesi AB üye ülkeleri içindeki müşterilerimize hızlı servis ve düşük nakliye maliyeti amacıyla hizmete açılmıştır. Tesisimizde bütün ürün çeşitlerine markalama yapılabilmektedir. Konum olarak Avrupa’da her noktaya eşit mesafede bulunması, Neuss Tesisimizi avantajlı duruma getirmektedir.
Kalite Politikası

Kalite Politikası

GÖKERPLAST sürdürülebilir başarının yenilikçi ve gelişime açık şekilde tasarlanmış bir yönetim sistemi ile başarılacağına inanır. Yeni endüstriyel çağ olarak tanımlanan Endüstri 4.0 ile birlikte gelen dijitalleşme ve otonom kontrol sistemlerini ürün geliştirmede ve imalat proseslerinde en etkin şekilde kullanmak hedefimizdir.
Kalite politikamız, sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerde,
 • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
 • Müşteri geri bildirimlerini en verimli şekilde yönetmek,
 • Değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan, bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.
GÖKERPLAST olarak kalite yaklaşımımız aşağıdaki ilkelerden oluşur,
 • Tüm süreçlerde, müşterinin uygulanabilir ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak,
 • Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak,
 • Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmek,
 • Süreçleri daha sağlıklı ve sürdürülebilir hale getirmek amacıyla tedarikçileri geliştirmek
 • En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek
 • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak
Bizim için,

Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde yaptığımız sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımız, firmamızın yenilikçi ve gelişmeye açık yönünü asla kaybetmeyeceğinin garantisidir.

GÖKERPLAST olarak bizler belirtilmiş olan kalite politikasının tüm gereklerine uyacağımızı taahhüt ederiz.